Witamy na TriColor

meble ze stali nierdzewnej - obróbka metali Słupsk

producent mebli gastronomicznych, meble kuchenne Słupsk

Meble ze stali nierdzewnej to dodatkowe oprzyrządowanie zakładów i garaży. Rozwijający się w gigantycznym tempie przemysł motoryzacyjny wywołuje powstawanie ogromnej liczby warsztatów, które zwykle specjalizują się w konkretnych usługach czy też w poszczególnych markach samochodów. Obojętnie od tego czy jest to przydomowy interes czy duży zakład dobrej sieci motoryzacyjnej potrzebne są w nich maszyny i wyposażenie w meble ze stali nierdzewnej. Kosztowne maszyny do diagnostyki samochodowej robione są w formie przenośnych komputerów z elementami pomiarowymi. Wielkie podnośniki zaś zawdzięczają swą konstrukcję odlewom żeliwnym mogącym przenosić ogromne obciążenie i naciski. Aczkolwiek najbardziej złożonym pod kątem wykorzystanego materiału są meble ze stali nierdzewnej (chociaż częściej wykorzystywane są jako meble gastronomiczne), które stanowią oprzyrządowanie w zakresie stołów, szafek oraz przenośnych segregatorów w warsztacie. Bywa to niesłychanie ważny sprzęt, dlatego że panujące tam warunki mogłyby spowodować prędkie zniszczenie wyposażenia z standardowych metali. Meble ze stali nierdzewnej niewrażliwe są na korozję generowaną działaniem wody a także związków żrących, przede wszystkim kwasów dlatego idealnie zachowują się w ciężkich warunkach warsztatowych. Meble ze stali nierdzewnej w handlu mięsem. Do produkcji mebli handlowych najczęściej wykorzystywany jest metal, chociaż najszersze zastosowanie mają produkcja mebli ze stali nierdzewnej w gastronomii, ze względu na łatwe ich utrzymywanie w czystości. Uniwersalnie znane są wszystkim meble ze stali nierdzewnej w postaci różnorodnych regałów. W większości wypadków takie regały spotkamy w sklepach. Metalowe regały z półkami to wielozadaniowe rozwiązanie dla w szerokim zakresie rozumianych marketów spożywczych. Przeznaczone są dla sklepów wielko powierzchniowych tudzież ciasnych jednostek sprzedaży. Te popularne meble ze stali nierdzewnej posiadają szeroki wybór akcesoriów, takich jak : przegrody, listwy, zaczepy, zawieszki, pozwalające w profesjonalny sposób reklamować towary w różnych opakowaniach. Kolejną specjalnością, gdzie znajdują szerokie zastosowanie meble ze stali nierdzewnej bywa gastronomia. Bez mała każdy obiekt gastronomiczny taki jak restauracja, pub, kawiarnia, stołówka posiada przeróżne metalowe regały stosowane do magazynowania półproduktów, szafy z półkami, metalowe stoły ze stali nierdzewnej zakończone długimi blatami, jakie można bez trudu utrzymać w czystości. Są to również przemysłowe zlewy tudzież pojemniki służące nie tylko do składowania żywności, lecz także do wyrabiania pokarmów.
Imprezy masowe takie jak konferencje działają na podświadomość potencjalnych Klientów bardziej niż by się mogło zdawać catering także, tylko catering jest w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę gastronomiczną Twojej konferencji, ale też nie zapominajmy, że Gaskom dostarczy nam urządzenia gastronomiczne, na których podgrzejemy potrawy, polecamy również: najlepsza pizza Bydgoszcz

wszystko do gastronomii

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem gastronomicznym i chłodniczym obiektów hotelowych, pensjonatów, barów, cukierni, sklepów branży spożywczej jak i mięsnej. Gastronomia - hurtownia gastronomiczna proponuje atrakcyjne zaopatrzenie gastronomii - piece konwekcyjno parowe, piec do pizzy, talerze i torby, łopaty, kartony i inne akcesoria. Gwarantujemy wysoką jakość i doradztwo w zakresie doboru urządzeń gastronomicznych, które charakteryzują się trwałością, niezawodnością, bezpieczeństwem oraz niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Wyposażenie: - gastronomii, masarni, piekarni, barów, pizzerii, - sklepów mięsnych, spożywczych i przemysłowych - ośrodków wczasowych i pensjonatów. 

* PIECE KONWEKCYJNO-PAROWE
* ZMYWARKI
* CIĄGI KUCHENNE
* CHŁODNICTWO
* MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ
* CIĄGI WYDAWCZE
* ZAPLECZE KUCHENNE
* PIZZA
* WYPOSAŻENIE SALI
* DLA SKLEPÓW
* BARY, PUBY
* AKCESORIA KUCHENNE
* CHEMIA
* CATERING

Polski rynek gastronomii jest wart ok 20 mld. zł rocznie ale jest mocno rozdrobniony. Od kilku lat mówi się o jego świetlanych perspektywach. Statystyczny Amerykanin je poza domem 150 razy w ciągu roku, Anglik, Francuz, Włoch lub Niemiec 50-70 razy, a Polak jedynie kilka razy. Rozwój mocno sieciom gastronomicznym utrudnił kryzys. Wzrost wartości euro przełożył się na wyższe czynsze w centrach handlowych (rozliczane w euro). Zniechęcił też w ogóle część osób do odwiedzania restauracji. Niedawno z trudnością plajty uniknął Sfinks operator restauracji Sphinx i Wook.

 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

meble do gastronomii

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

adres na sprzedaż - pozycjonowany - katalogowany - sprzedawany również za pomocą platformy sprzedażowej domen www.info.org.pl domeny na sprzedaż, lub możesz również wymienić się linkiem na tej stronie, lub utworzyć subdomenę, istnieje również mozliwość dzierżawy adresu - kontakt - bigcentrum(nospam)wp.pl, 0692851633, gg 6543222

 
 
adwokatslupsk.com, nauka pływania Słupsk