Witamy na TriColor

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx


wszystko do gastronomii

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem gastronomicznym i chłodniczym obiektów hotelowych, pensjonatów, barów, cukierni, sklepów branży spożywczej jak i mięsnej. Gastronomia - hurtownia gastronomiczna proponuje atrakcyjne zaopatrzenie gastronomii - piece konwekcyjno parowe, piec do pizzy, talerze i torby, łopaty, kartony i inne akcesoria. Gwarantujemy wysoką jakość i doradztwo w zakresie doboru urządzeń gastronomicznych, które charakteryzują się trwałością, niezawodnością, bezpieczeństwem oraz niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Wyposażenie: - gastronomii, masarni, piekarni, barów, pizzerii, - sklepów mięsnych, spożywczych i przemysłowych - ośrodków wczasowych i pensjonatów. 

* PIECE KONWEKCYJNO-PAROWE
* ZMYWARKI
* CIĄGI KUCHENNE
* CHŁODNICTWO
* MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ
* CIĄGI WYDAWCZE
* ZAPLECZE KUCHENNE
* PIZZA
* WYPOSAŻENIE SALI
* DLA SKLEPÓW
* BARY, PUBY
* AKCESORIA KUCHENNE
* CHEMIA
* CATERING

Polski rynek gastronomii jest wart ok 20 mld. zł rocznie ale jest mocno rozdrobniony. Od kilku lat mówi się o jego świetlanych perspektywach. Statystyczny Amerykanin je poza domem 150 razy w ciągu roku, Anglik, Francuz, Włoch lub Niemiec 50-70 razy, a Polak jedynie kilka razy. Rozwój mocno sieciom gastronomicznym utrudnił kryzys. Wzrost wartości euro przełożył się na wyższe czynsze w centrach handlowych (rozliczane w euro). Zniechęcił też w ogóle część osób do odwiedzania restauracji. Niedawno z trudnością plajty uniknął Sfinks operator restauracji Sphinx i Wook.

 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

meble do gastronomii

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

adres na sprzedaż - pozycjonowany - katalogowany - sprzedawany również za pomocą platformy sprzedażowej domen www.info.org.pl domeny na sprzedaż, lub możesz również wymienić się linkiem na tej stronie, lub utworzyć subdomenę, istnieje również mozliwość dzierżawy adresu - kontakt - bigcentrum(nospam)wp.pl, 0692851633, gg 6543222

 
 
adwokatslupsk.com, nauka pływania Słupsk